duk2

Registracija

 • Kada bus atsiųstas žygio registracijos patvirtinimas (bilietai)?

Registracijos patvirtinimas (bilietas) PDF formatu atsiunčiamas į mokėtojo el. paštą iškart po sėkmingos registracijos. Jei praėjus 24 val. po registracijos vis dar negavote registracijos patvirtinimo (bilieto) ir jo nėra prie šlamšto (SPAM, Junkmail ar pan.) parašykite organiatoriams el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

 • Ar galima savo registraciją į žygį perleisti kitam asmeniui?

Taip, galima. Apie tai būtina informuoti organizatorius el. paštu pagalba@trenkturas.lt. El. laiške būtinai nurodykite naujo dalyvio registracijos informaciją (vardas, pavardė, el. paštas, mob., miestas, gim. data, bei komanda, jei tokiai priklauso) bei vietoj kokio dalyvio (vardas, pavardė, el. pašto adresas) ir kokiame maršrute dalyvaus.

Taip pat, perleisdamas registraciją asmuo įsupareigoja naujajį dalyvi supažindinti su žygio nuostatais, o naujasis dalyvis periimdamas registracija su jais sutinka.

 • Noriu pakeisti maršrutą. Kaip tai padaryti?

Jei norite pakeisti maršrutą į trumpesnį, tai galite padaryti starto vietoje – atsiimdami startinį paketą informuokite savanorius, kad norėsite žygiuoti trumpesnį atstumą nei registravotės.

Jei norite pakeisti maršrutą į ilgesnį, jums reiks užsiregistruoti iš naujo ir suokėti dalyvio mokestį. Ankstesnę registraciją trumpesniam maršrutui galite perleisti kitam asmeniui.

 • Nebegaliu / nebenoriu dalyvauti. Ar galiu susigrąžinti dalyvio mokestį?

Sumokėto dalyvio mokesčio negrąžiname, tačiau galite parduoti, padovanoti ar kitaip perleisti savo registraciją draugams, pažįstamiem, giminėms ar kitiems tretiesiems asmenims.

Apie tai būtina informuoti organizatorius el. paštu pagalba@trenkturas.lt. El. laiške būtinai nurodykite naujo dalyvio registracijos informaciją (vardas, pavardė, el. paštas, mob., miestas, gim. data, komanda (jei tokiai priklauso)) bei vietoj kokio dalyvio (vardas, pavardė, el. pašto adresas) ir kokiame maršrute dalyvaus.

Taip pat, perleisdamas registraciją asmuo įsupareigoja naujajį dalyvi supažindinti su žygio nuostatais, o naujasis dalyvis periimdamas registracija su jais sutinka.

 • Ką daryti jei nepavyksta atsiskaityti už registraciją užsienio banko kortele?

Susisiekite su organizatoriais el. paštu pagalba@trenkturas.lt ir surasime sprendimą.

 • Kaip ir ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už įsigytus bilietus?

Taip, galima. Parašykite organizatoriams el. paštu į pagalba@trenkturas.lt su nurodyta suma, užsakymo numeriu (-iais) ir fizinio ar juridinio asmens rekvizitais.

 • Užsiregistravus į trumpesnį maršrutą ir jį įveikus ar galima tęsti žygį vietoje sumokėjus ilgesnio maršruto dalyvio mokesčio skirtumą?

Apie norimą įveikti maršrutą turite nuspręsti starto vietoje. Pradėjus vieną maršrutą žygio eigoje jo keisti nebegalima.

 • Ar keisis dalyvio mokestis?

Taip, dalyvio mokestis artėjant renginiui didės. Apie tai iš anksto bus paskelbta žygio internetiniame puslapyje, Facebook renginyje bei el. paštu visiems užsiprenumeravusiems naujienlaiškius.

 • Ką daryti jeigu negavome ar praradote registracijos patvirtinimą (bilietą)?

Parašykite organizatoriams  el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

 • Ar registracija gali būti sustabdyta?

Taip, dėl per didelio dalyvių skaičius, registracija bus stabdoma.

 • Kokio amžiaus vaikai gali dalyvauti nemokamai?

Vaikai iki 7 metų amžiaus žygyje gali dalyvauti nesiregistruodami, t.y. gali dalyvauti nemokamai, kartu su tėvais. Jeigu norite, kad jūsų vaikas gautų startinį paketą, maitinimą, diplomą, medalį ir t.t., jis irgi turi būti užsiregistruotas (nepriklausomai nuo amžiaus).

 • Jeigu užsiregistravau kaip pavienis žygeivis, tačiau noriu prisijungti prie komandos, ką reiktų daryti?

Informuoti organizatorius el. paštu pagalba@trenkturas.lt, nurodant komandos pavadinimą, prie kurios norite prisijungti.

 • Jeigu nebegaliu dalyvauti žygyje ir noriu parduoti registraciją (bilietą), ar galiu paskelbti jūsų renginio Facebook puslapyje?

Taip, galite, tačiau suraskite puslapyje tam paskirtą vietą, kurioje visi dalyviai diskutuoja ar keičiasi.

 • Ar atvykus į žygio vietą galima užsiregistruoti?

Galima, jei registracija nebuvo sustabdyta prieš žygį. Taip pat atminkite, kad žygio dieną dalyvio mokesti bus didesnis.

Žygiavimas

 • Ar bus galimybė palikti oganizatoriams daiktus kol žygiuosime?

Taip, daiktus saugojimui galėsite palikti starte/finiše prieš pradedant žygį ir atsiimti, kai baigsite žygį.

 • Ar galima startinius paketus atsiimti iš anksto?

Startiniai paketai išduodami tik žygio dieną starto vietoje.

 • Ar atsiimant startinį paketą yra būtina registracijos patvirtinimą (bilietą) turėti atpausdintą ar užtenka turėti e-versiją telefone?

Svarbu, kad būtų galimybė nuskenuoti QR kodą, tam užtenka turėti e-versiją telefone. Tačiau rekomenduojame pasirūpinti, kad telefonas neišsikrautų.

 • Ar galima į žįgį pasiimti augintinį (pvz. šunį)?

Organizatoriai nedraudžia žygyje dalyvauti su gyvūnais. Tačiau dalyvis privalo laikytis žygio teritorijoje galiojančų teisės aktų ir užtikrinti aplinkinių saugumą.

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/491023e00f6b11e5920c94700bb1958e
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/71bf31201fc211e586708c6593c243ce

 • Ar nebaigęs trasos dalyvis bus pervežamas į starto vietą?

Taip. Dalyviai, kurie nebaigė savo maršruto, bus pervežami į starto vietą.

 • Ar žygio metu bus maisto / užkandžių ir vegetarams ar veganams?

Taip, vegetariško maisto ir užkandžių bus. Veganišo maisto organizatoriai neužtikrins.

 • Ar yra numatytas maršruto įveikimo laikas, per kurį žygeivis turi suspėti ateiti iki punkto?

Yra įvertintas greičiausiai ir lėčiausiai einančių žygeivių laikas, per kurį jie turėtų pasiekti maršrutų punktus. Tai atsispindi maršrutų punktų darbo laike (kuris bus paskelbtas vėliau). Žygio metu organizatoriai stebės dalyvių srautus ir esant poreikiui savanoriai lauks vėlojančių dalyvių.

 • Ar galima žygyje bėgti?

Žygio nuostatai bėgti draudžia. Maršrutų įveikimo laikas nėra matuojamas ir greičiausi žygeiviai nebus apdovanojami. Nors užtikrinti, kad bėgančių nebūtų yra sudėtinga, tačiau poilsio ir pagalbos punktų darbo laikas bus pritaikytas einantiems, todėl bėgti nėra prasmės.

Žygeivių atsiliepimai / patarimai

Žygeivio Andriaus rimti patarimai pradedantiesiems ir ne tik:

Indrės ir Arūno nuotaikingi atsiliepimai apie žygiavimo privalumus:

Nerijaus pamąstymai apie žygį ir jo ypatumus: