Pramogos ir paslaugos žygyje

Siekiame, kad atvykę į mūsų žygį neturėtumėte sukti dėl nieko galvos, todėl kas 3-5 kilometrus įrengtuose poilsio ir pagalbos punktuose jūsų lauks mūsų bei partnerių organizuotos paslaugos bei pramogos.

Kiekviename punkte be išimties rasite: biotualetus bei pirmosios pagalbos reikmenimis aprūpintas vaistinėles.

STARTO ZONOJE

Registracijoje kartu su dalyvio paketu atsiimkite ir rytinės energijos pliūpsnį – Belvita minkšto kepimo sausainius, kurie jums suteiks lėtai skaidomos energijos gerai žygio pradžiai!

🌿 BENU VAISTINĖ

BENU Vaistinė rūpinasi gera žygeivių savijauta, todėl visuose punktuose rasite pirmosios pagalbos vaistinėles, kuriomis prireikus galite naudotis. O starto zonoje BENU vaistinės komanda kvies dalyvius atlikti kūno kompozicijos analizę, daugiau apie šį testą skaitykite čia.

RENGINIO VANDUO

Natūralus mineralinis vanduo Akvilė. Puikiai subalansuotos mineralinė sudėtis leis jums mėgautis natūraliai šarminiu (pH – 8,0) ir švelnaus skonio vandeniu.

ATEIKITE SU ŠUNIMIS!

Niekas taip nesidžiaugia, pakviestas į žygį eiti kartu, kaip tavo šuo! 🐶 Adventuros ir TrenkTuras kviečia visus šeimininkus į nuotykį Nemuno kilpomis leistis kartu su augintiniu! Mes pasirūpinsime keturkojų pramogomis, numalšinsime troškulį ir apdovanosime finiše! #zygiuoksuadventuros

DAUGIAU APIE ĖJIMĄ SU ŠUNIMIS
SAULĖS GRŪDAS ☀️
Mūsų jau gerai pažįstami Saulės Grūdas šį kartą žada nustebinti ir vaišinti nauju produktu – ragausime sveikuoliškus kukurūzų traškučius. Tokie pat traškūs, tik su daugiau skonio ir nuotaikos!🍅

🌲 EGLĖS SANATORIJA

Šiame sustojime kartu su Eglės Sanatorijos komanda sieksime maloniausio rekordo – bandysime pamasažuoti daugiausiai žmonių vienu metu. Daugiau nei 100 porų rankų jūsų lauks 13 val.

 

– 15, 20, 27, 40, 53 km žygeiviams – 

🎈BENU PRAMOGŲ ZONA

BENU Vaistinė žino – judėjimas yra būtinas norint palaikyti gerą savijautą, todėl šio vardo sustojime tą ir darysime! Čia jūsų lauks pripučiamų pramogų zona, todėl pasiruoškite linksmintis. Geriausius rezultatus parodžiusių žygeivių lauks LIVSANE staigmenos!

🌾 CORNY

Ilgesniųjų maršrutų žygeivių energijos atsargas papildysime gardžiais ir maistingais Corny javainių batonėliais, galėsite pasirinkti savo mėgstamo skonio ir net veganiškų!
Corny – Get ready for more!

 

– 20, 27, 40, 53 km žygeiviams – 

PERSKINDOL KOJŲ ATGAIVA

Perskindol jau gerai pažįstate iš mūsų žygių – šio ženklo produktus rasite, vaistinėlėse bei vardiniuose punktuose. O tam kad iš jų gautumėte didžiausią naudą, svarbu suprasti kada bei kaip jie yra vartojami:
🔥Active Gel – raumenų ir sąnarių skausmui bei mėšlungio malšinimui ir prevencijai.
🔥Active Spray – unikalaus šaldančio/šildančio poveikio raumenų ir sąnarių purškalas.
❄️Cool Spray – pirmoji pagalba traumos atveju.

 

– 27, 40, 53 km žygeiviams – 

MAISTAS SPORTUI 🏋️

TrenkTuro žygių ekstremalai žino – kažkur toli toli nuo starto jų lauks Maistas Sportui komanda, paruošusi jėgas atstatančio hipotoninio gėrimo.

 

– 40, 53 km žygeiviams – 

BARLEY BROS.

Vasarišką dieną nepakeičiamas yra gaivus gėrimas, kuris deja retai būna sveikas. Todėl džiaugiamės galėdami jums pristatyti Barley Bros., iš miežiųgaminamą gėrimą be pridėtinio cukraus!

Tuo įsitikinti galėsite finiše, kur jus vaišinsime Barley Bros.

ACTIVUS

Ištikimi TrenkTuro draugai, kaip jau tapo įprasta prisidės prie apdovanojimų finiše – namo važiuosite išsirinkę mėgstamiausią greito paruošimo košę! Šie produktai taip pat yra gaminami su mažesniu kiekiu cukraus, todėl tikrai tiks rytmečiui po žygio!

 

– Visiem finišavusiems žygeiviams –